Investiční příležitost Chraštice 0,1 ha

Aukce skončila 20.7.2022

Zjistit dostupnost

Popis aukce

Nabízíme k prodeji pozemek v katastrálním území Chraštice, okres Příbram ve Středočeském kraji o výměře 783 m2.

Jedná se o parcelu v podílovém vlastnictví ve výši 1/2, parc. č.: 1430 zapsanou na LV 670.

Pozemek leží jihovýchodně od Chraštic v těsné blízkosti obce. Obec se nachází asi 14 km jižně od Příbrami a 9 km východně od Březnice. Správní obvod Chraštice se skládá ze dvou sídelních jednotek Chraštice a Chraštičky.

Obec Chraštice z hlediska komunikačních souvislostí je situována v příznivé poloze v přímé vazbě na páteřní trasu silnice I/4 směřující od Prahy na jih směrem na Dobříš a Příbram a dále ve směru na Strakonice případně pak po silnici I/20 ve směru na Písek a České Budějovice.

V obci Chraštice je individuální rekreace ve formě chalupaření spíše okrajově. Podmínky pro rozšíření rekreace jsou zde výborné vzhledem k blízkosti rekreační oblasti vodního díla Orlík. Na území nebyly doposud komplexní pozemkové úpravy. Katastrální území obce Chraštice se nachází v nízké kategorii radonového indexu.

Svou výhodnou polohou má obec Chraštice pro rozvoj dobré předpoklady. Je vhodným místem pro vytváření klidného a zdravého bydlení se zázemím volné přírody a rekreace. Z hlediska Návrhu územního plánu obce z roku 2009 se v zastavěném území předpokládá výstavba 20 rodinných domů rozdělených do 4 lokalit. Dle platného územního plánu se pozemek nachází v ploše NP – přírodní plocha. Přes pozemek je navržena trasa biokoridoru.

Na pozemky je uzavřena pachtovní smlouva s roční výpovědní lhůtou. Smlouvu Vám rádi zašleme k nahlédnutí.

V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

tel.: 776 686 497
email: ib@chenen.cz
Bc. Ivana Balážová

Stáhněte si informační materiály k pozemkům v odkazu níže. 

Přehled parcel

Parcelní čísloVýměra (m2)PodílDruh pozemkuLV
14301565 m21/2ostatní260