Více o portále

Za portálem stojí investiční společnost Chenen z Prahy 4, která má za sebou již několik úspěšných projektů. Do pozemků a zemědělské půdy investuje společnost již téměř 25 let. Půda má velký potenciál – pravým důkazem toho jsou naše úspěšné portály Půda v aukci a Investice v aukci.Co říká o portálech investor Michal Hanus?

Portály jsou inovativním přístupem, jak prodávat investiční pozemky po internetu. Výhoda spočívá v tom, že v investičním celku se těžko odhaduje cena, v samotné aukci to jednoduše řekne trh. V průběhu aukce je inovací pro investora možnost koupit ihned (využitím tlačítka KUP TEĎ má investor možnost ukončit aukci ihned).

Odvážný krok v založení portálu Investice v aukci se vyplatil, získali jsme velkou zákaznickou základnu, která nakupuje investiční pozemky do svých portfolií a naučili jsme se s nimi pracovat na denní bázi.

Celý článek zde

Kdo se o portál stará?

Působím jako makléřka a správce našeho portálu již druhým rokem. Kromě úspěšně uzavřených prodejů přináším také cenné znalosti v oblasti stavebnictví a projektového managementu. Jsem absolventka ČVUT v Praze. Co se týče územních plánů a možností využití pozemků, jsem tou pravou osobou, na kterou se můžete kdykoliv obrátit.
Ing. Nikola Jungmannová
Obchodní duch je to nejdůležitější, co do týmu přináším. Navíc se obchodní činností a komunikací s klienty zabývám již léta a na portále Investice v aukci mám na starosti všechny registrované uživatele. Nezaleknu se žádné příležitosti a kromě klasických prodejů často domluvám spolupráce i s většími klienty. Na konzultaci s vámi si vždy udělám čas.
Bc. David Kratochvíl
Jsem součástí portálů jako makléřka už třetím rokem. Přestože je moje hlavní náplň práce prodej zemědělské půdy, úspěšně prodávám právě i investiční pozemky. Jako zkušená makléřka zajistím všem klientům 100% servis a postarám se tak o vaši maximální spokojenost.
Bc. Ivana Balážová

Časté dotazy na nás

Zde jsou odpovědi na ty nejčastější otázky

Pro koho je investice v aukci určena?
Určena je pro kohokoliv, kdo chce investovat do zemědělské půdy nebo pozemků s větším investičním potenciálem (územní plán, výhodná PS,...)
Jak funguje aukce?
Aukce běžně trvá 3 týdny. K účasti na ni je zapotřebí se zaregistrovat a následně je třeba přihodit do aukce minimální výši příhozu napsanou u každé nabídky. Pokud při skončení aukce budete posledním přihazujícím, stáváte se vítězem aukce. Aukci můžete také předčasně ukončit za zvýšenou cenu formou “KUP TEĎ”. Registrace a účast na aukci jsou bez poplatků.
Je aukce pozemku online bezpečná?
Jsme online aukční portál, proto s námi zvládnete vše na dálku. Při uskutečnění prodeje vše ale probíhá pro vaši maximální bezpečnost. Máte možnost využít převodu finančních prostředků formou advokátní úschovy a ještě před platbou máte v rukou oboustranně podepsanou kupní smlouvu. Máte tak jistotu, že o pozemek ani peníze nepřijdete.
Jaké pozemky na portále inzerujete?
Prodáváme pozemky s investičním potenciálem po celé České republice. Pozemky jsou prověřené našimi odborníky a u většiny z nich je zpracovaná také analýza, která podrobně popisuje stav pozemků a výši jejich investičního potenciálu. Nekupujete tak naslepo a víte, do čeho jdete a jaký výnos očekávat.
Jaká jsou rizika investování do pozemků?
Nemusíte se bát žádných rizik, hodnota půdy neustále roste. Máte proto jistotu zisku i v případě neinvestičních pozemků.
Jaké další služby nabízíte?
Přes náš portál můžete investiční pozemek nejen koupit, ale také prodat. Navíc nabízíme službu zdarma odhadu ceny vašeho pozemku.
„Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a inovační propojení aukčního prodeje s online prostředím.“Naše aukce