Blog o investicích

Chráněno: Z praxe: situace na trhu nemovitostí
Tereza Zavadilová
Přečteno 4x

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Celý článek >>
Celkem 29 článků
Vyplatí se investovat do pozemků? 5 důvodu, proč ano!
Petra Bilaniukova
Přečteno 150x

Do čeho investovat, abyste mohli s klidem spát, že jsou peníze v bezpečí? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá každý, kdo má o své úspory alespoň trochu starost. Na trhu existuje spousta možností investic, některé s větším výnosem, některé s výnosem menším. V dnešním článku vám představíme několik důvodů, proč byste měli začít investovat peníze právě do pozemků. Nebo nad investicí do pozemků alespoň začít přemýšlet.

Celý článek >>
Hospodaření v Česku, co říkají data o každém kraji?
Petra Bilaniukova
Přečteno 157x

Zemědělství v Česku je poměrně různorodé. Někde je více orné půdy, někde je více lesů. Někde se hospodaří více ekologicky a někde převažuje klasické hospodaření. Zkrátka každý kraj Česka má jiné specifikace zemědělské profese. Od těchto údajů se pak odvíjí, jak se v daném kraji hospodaří a i například jak se v daném kraji prodávají pozemky. V dnešním článku přinášíme základní informace o hospodaření v každém ze 14 krajů České republiky. 

Celý článek >>
Pod pokličkou makléřky IVA: Nikola Jungmannová
Anna Šindelářová
Přečteno 244x

Seznamte se lépe s naší makléřkou Nikolou. Abyste se o Nikče a její práci dozvěděli více, zeptali jsme se jí na pár otázek. Nikola má na našem portále nejen roli makléřky, je však i jeho správkyní. Krom toho je také specialistkou na investiční pozemky. Přesvědčte se sami.

Celý článek >>
Ceny pozemků po Evropě
Miriam Vojtová
Přečteno 954x

Jak to vypadá na evropském trhu s investičními pozemky? Ceny pozemků se v členských státech Evropské unie dost liší. Kde nakoupíte nejlevněji a kde se naopak musíte pořádně plácnout přes kapsu, abyste zainvestovali do místní půdy? Na tyto otázky a mnoho dalšího odpovíme v našem článku o investování do pozemků napříč Evropou.

Celý článek >>
„Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a inovační propojení aukčního prodeje s online prostředím.“Naše aukce