Blog o investicích

Ceny pozemků po Evropě
Miriam Vojtová
Přečteno 177x

Jak to vypadá na evropském trhu s investičními pozemky? Ceny pozemků se v členských státech Evropské unie dost liší. Kde nakoupíte nejlevněji a kde se naopak musíte pořádně plácnout přes kapsu, abyste zainvestovali do místní půdy? Na tyto otázky a mnoho dalšího odpovíme v našem článku o investování do pozemků napříč Evropou.

Celý článek >>

Rubriky

Odebírejte novinky do emailu

Loading

Sledujte nás

Celkem 25 článků
Otázky, na které odpovědět před nákupem pozemku
Natálie Havlíčková
Přečteno 361x

Už jste někdy uvažovali nad tím, že koupíte investiční pozemek, ale nejste si jistí, zda je to dobrá volba? Podívejte se na to, jaké otázky byste si měli položit před tím, než se do investování vrhnete. Zjistíte tak, zda je pro vás právě pozemek vhodnou investicí, lépe se ujistíte, jaká jsou vaše kritéria a preference a budete vědět, jak dále postupovat. Tak jdeme na to!

Celý článek >>
Fotovoltaika na pozemku: rady do začátku
Petra Bilaniukova
Přečteno 1256x

Nárůst zájmu o alternativní zdroje elektrické energie je v dnešní době více než patrný. Mezi ty nejžádanější patří fotovoltaické elektrárny, které produkují energii ze slunečního záření. Vzhledem k rostoucímu zájmu o fotovoltaiku se tak vyskytují zajímavé příležitosti pro vlastníky pozemků. Není to ale tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát, proto vás v dnešním článku provedeme základními termíny a kroky, které byste měli znát.

Celý článek >>
Shrnutí roku 2022 na portále Investice v aukci
Miriam Vojtová
Přečteno 170x

Co přinesl rok 2022 na trhu investičních pozemků a jak se s tím popasoval náš investiční portál? Jen čtěte v našem speciálním novoročním článku. Portál Investice v aukci funguje od června roku 2020 a můžeme odvážně říct, že nás sice potkal úspěšný rok, ale ještě větší boom čekáme v tom roce následujícím. Staňte se součástí naší investiční komunity a přihlaste se k odběru novinek z portálu do vašich emailových schránek.

Celý článek >>
Co je územní plán a jak se v něm vyznat?
Natálie Havlíčková
Přečteno 814x

Při nákupu či prodeji pozemku je velmi důležité, jak je pozemek zapsán v územním plánu. Právě charakteristika pozemku v územním plánování je zásadní kritérium ovlivňující cenu. V dnešním článku si posvítíme na to, co přesně územní plán je a jak se v něm snadno vyznat. Pokud v podobných odbornostech tápete, pokusíme se vám ukázat, že to není zas taková věda.

Celý článek >>
„Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a inovační propojení aukčního prodeje s online prostředím.“Naše aukce