Blog o investicích

Jak probíhá řízení o odstranění „černé“ stavby?
Natálie Havlíčková
Přečteno 806x

Už jste se někdy setkali s černou tedy nepovolenou stavbou? Byli jste úřady vyzváni k odstranění nepovolené stavby nebo jste někdy přemýšleli, jak naložit s černou stavbou někde ve vašem okolí? Na vše se podíváme v dnešním článku. Přečtěte si odpovědi na šest nejstěžejnějších otázek ohledně řízení o odstranění černé stavby.

Celý článek >>

Rubriky

Odebírejte novinky do emailu

Loading

Sledujte nás

Celkem 40 článků
ROZHOVOR: POD POKLIČKOU PORTÁLU S JEHO PROJEKŤAČKOU MIRIAM
Daniela Aghová
Přečteno 765x

Nahlédněte do základu týmu portálu Investice v aukci. V rozhovoru s projektovou manažerkou Miriam se třeba dozvíte, jak se portál od svého začátku vyvinul, nebo také jak zvládá svou práci na mateřské. Miriam vám v rozhovoru prozradí, jaké změny v tomto roce chystáme.

Celý článek >>
Co Investici v aukci přinesl rok 2023?
Miriam Vojtová
Přečteno 936x

Od roku 2020 se snažíme přinášet nové investiční příležitosti do online aukce a jsme rádi, že jste u toho i vy – naši čtenáři, odběratelé a návštěvníci našeho portálu. Velké díky vám. Rok 2023 přinesl spousty nových témat, možností a hlavně investic. Přidejte se do naší investiční komunity a budete dostávat aktuální novinky přímo do emailu. Možnost odběru novinek najdete na úvodní stránce našeho portálu.

Celý článek >>
3 mýty o investování do pozemků
Petra Bilaniukova
Přečteno 1334x

Investování do pozemků je pro jedny konzervativní bezpečnou investicí, pro druhé je představa vkladu svých financí do nemovitostí příliš děsivá. Lidé se bohužel zbytečně brání investování do pozemků z mnoha důvodů, které jim pak znemožňují využívat plný potenciál této investice. A to je škoda! V dnešním článku vyvrátíme 3 nejčastější mýty, které se k investování do pozemků nejčastěji pojí.

Celý článek >>
Je ten správný čas prodat pozemek?
Miriam Vojtová
Přečteno 1454x

Vývoj finančního trhu vnímáme všichni a na trhu s pozemky tomu není jinak. Ikdyž řekněme si upřímně, že zde hrají momentálně svou roli i jiné faktory ovlivňující cenu pozemku. Počet zájemců o koupi pozemku v posledních letech tak vzrostl, že je nynější poptávka tím hlavním vlivem růstu cen. Kdy je dobré pozemek prodat za tu nejvýhodnější cenu?

Celý článek >>
„Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a inovační propojení aukčního prodeje s online prostředím.“Naše aukce