Investiční příležitost Kaznějov 0,05 ha

Aukce skončila 2.11.2023

Zjistit dostupnost

Popis aukce

Nabízíme k prodeji pozemky v katastrálním území Kaznějov, okres Plzeň-sever v Plzeňském kraji o výměře 532 m2.

Jedná se o pozemek parc. č. 611/2 zapsaný na LV302.

Město Kaznějov leží 20 km severně od Plzně. Na severu Kaznějov sousedí s Rybnicí, na východě s Oborou, na jihovýchodě s hospodářským dvorem Býkovem, na jihozápadě s městečkem Horní Bříza a na západě s Mrtníkem. Západně a jihozápadně od města je uprostřed lesů největší povrchový kaolinový lom ve střední Evropě.

Nabízený pozemek se nachází v jihovýchodní části obce. Dle platného územní plánu se pozemek nachází v zastavitelné ploše Z7. Funkční využití pozemku je jako bydlení – individuální (IB), doprava (DS1) a zeleň – sídelní (ZS). V ploše Z7 je uvažováno s 10-28 parcelami pro rodinné domy s min. velikostí stavební parcely 600 m2.

K pozemkům, které jsou stavební (územním plánem určeny k zastavění) musí být ze zákona při koupi připočteno DPH ve výši 21 %. DPH není v uvedené ceně zahrnuto.

Umístění pozemku v zastavitelné ploše, tedy bez nutnosti změny územního plánu, je velkou výhodou. Vzhledem k rozsahu a charakteru území bude, dle našich zkušeností, nutné před realizací záměru zpracovat studii (dělení pozemků, dopravní obslužnost a napojení na infrastrukturu) pro celou lokalitu Z7.

V lokalitě nabízíme k prodeji i další pozemky. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

tel.: 734 154 112
mail: mn@chenen.cz
Ing. Michal Novák

Stáhněte si informační materiály k pozemkům v odkazu níže.

 

Přehled parcel

Parcelní čísloVýměra (m2)PodílDruh pozemkuLV
611/2532 m21/1ttp302