Investiční příležitost Mutějovice 0,5 ha

Konec aukce: 0d 8h 30m 58s

část v územním plánu
Poslat dotaz
Odborná analýza investice do emailu

  část v územním plánu

  Popis aukce

  Nabízíme k prodeji pozemek v katastrálním území Mutějovice, okres Rakovník v Středočeském kraji o celkové výměře 4.909 m2.

  Jedná se o pozemek parc. č.: 163/96 zapsaný na LV 243. 

  Pozemek se nachází při východním okraji obce Mutějovice. Obec je od Rakovníka vzdálená cca 10 km severně. Do obce vedou silnice III. třídy. Kromě autobusové dopravy se zde také nachází železniční trať 124 Lužná u Rakovníka – Žatec – Chomutov. Karlovarská dálnice D6 je vzdálená pouze 4 km. Za cca 30 minut se tak lze dostat na okraj hl. m. Prahy.

  Pozemek se dle platného územního plánu nachází částečné v plochách B1 – nízkopodlažní bydlení a částečně v plochách Z4 – zemědělská půda s protierozním opatřením. Podle textové části ÚP, musí nově vznikající stavební parcely splňovat minimální výměru 800 m2. Max. zastavitelnost pozemků je 30 %. Plochy Z4 je možné, namísto zemědělského obhospodařování, využívat také jako doprovodnou zeleň, ovocné sady, louky a pastviny či účelové komunikace. V případě zájmu o rozšíření zastavitelné oblasti můžete podat například návrh na individuální změnu územního plánu.

  Pozemky jsou částečně stavební. Proto je při nákupu pozemků nutné počítat navíc se sazbou DPH ve výši 21%, která není součástí ceny.

  V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Kromě toho Vám na vyžádání mohu zaslat analýzu pozemku.

  Pokud Vás tato investiční příležitost zaujala, doporučuji se podívat i na prodej dalších pozemků ve stejné lokalitě, které nabízíme.

  tel.: 734 154 112
  mail: mn@chenen.cz
  Ing. Michal Novák

  Stáhněte si informační materiály k pozemkům v odkazu níže. 

  Přehled parcel

  Parcelní čísloVýměra (m2)PodílDruh pozemkuLV
  163/964909 m21/1orná půda243

  Historie příhozů

  Zatím nikdo nepřihodil.