Investiční příležitost Mnichov u Lučního Chvojna 2,7 ha

Aukce skončila 2.11.2023

Zjistit dostupnost
Odborná analýza investice do emailu  Popis aukce

  Nabízíme k prodeji pozemky v katastrálním území Mnichov u Lučního Chvojna, okres Ústí nad Labem v Ústeckém kraji o výměře 26.591 m2.

  Jedná se o pozemky parc. č.:  154/4, 155 zapsané na LV 103.

  Pozemky se nachází asi 3 km na východ od Velkého Chvojna ve vesnici Mnichov v chráněné krajinné oblasti České středohoří. Mnichov je koncipován jako polyfunkční vesnický sídelní útvar, který plní sídelní, rekreační a částečně výrobní funkce. Ve vzdálenosti do 5 km vede silnice I/13 (Trasa vede přes Karlovarský, Ústecký a Liberecký kraj) a E55/D8 (trasa vede od Prahy severoseverozápadním směrem přes Lovosice a Ústí nad Labem ke státní hranici Česko/Německo, kde se volně napojuje na německou dálnici A17). Krajské město Ústí nad Labem je autem dosažitelné do 15 minut.

  Nabízené pozemky se rozkládají podél silnice a navazují na stávající zastavěné území. Podél pozemku vede vodovodní řád, komunikační i elektrická síť nadzemního vedení VN 10-35 kV. Cca v 1/3 délky pozemku elektrické vedení pozemek kříží. Dle platného územního plánu se nabízené pozemky nachází v plochách NZ – plochy zemědělské. Avšak s ohledem na blízkost sítí, návaznost na obec a umístění pozemků podél komunikace je toto území vhodné pro další investice. Pro účel zasíťování a parcelace na stavební parcely doporučujeme zvážit také podání žádosti na změnu územního plánu. Dle informací z obce Velké Chvojno byl nový územní plán schválen v březnu 2022 a v současné době není rozvoj tímto směrem uvažován. Jedná se tak o dlouhodobou investici. 

  Na pozemky v současné době není uzavřena pachtovní smlouva, pouze ústní dohoda.

  Na vyžádání mohu zaslat analýzu pozemků.

  Prohlídky nabízených pozemků nenabízíme. Pozemek je možné navštívit individuálně.

  V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

  tel.: 734 154 112
  mail: mn@chenen.cz
  Ing. Michal Novák

  Stáhněte si informační materiály k pozemkům v odkazu níže.

  Přehled parcel

  Parcelní čísloVýměra (m2)PodílDruh pozemkuLV
  154/425430 m21/1ttp103
  1551161 m21/1ttp103